Strategické partnerství vyžaduje kvalitní vztah a vzájemnou důvěru. V PLEON Impact se setkáte s profesionály, kteří u nás pracují v průměru déle než 5 let. Naše vztahy s klienty trvají mnohdy více než 10 let. Rádi se staneme dlouhodobým partnerem i pro vás.

S kým se v PLEONU potkáte

Zdeňka Svoboda Kuhnová

Mám ráda výzvy, sestavování příběhů a strategií, jak dělat značky viditelné. Introvert. Spoléhám na intuici a rozum.

Simona Krautová

Nejraději se zabývám tvorbou celkové komunikační strategie a projekt managementem. Mám zkušenosti s krizovou komunikací, fúzemi a přejmenováním společností.

Monika Klegová

PR nadšenec s několikaletou praxí převážně z produktové komunikace. Těší mě nápady, které zaujmou a osloví vaše publikum. Obdivuji krásy češtiny a stojím si za tím, že každý problém má své řešení.

Martin Jiras

Hudební fanatik, nekuřák, milovník zábavy a v neposlední řadě kouzelník v digitálním prostředí. Tak pojďme začít kouzlit společně a udělat váš brand v online světě lepším.

Vít Šubrt

PR a komunikace jsou především dobře zpracované příběhy produktů a služeb. Tyto příběhy tvořím rád… a miluji šťastné konce.

Martina Komárková

Mám mnoho zkušeností z různorodých pracovních odvětví. Komunikace a práce s lidmi je součástí mého já. Organizaci a spolehlivost považuji za svou silnou stránku.

David Peka

  • Trainee

Jako student Marketingu a PR se snažím načerpat co nejvíce informací z praxe a přiučit se tomu, co se ve škole nedozvím. Baví mě přispívat svou troškou k chodu agentury a prohlubovat své znalosti v oblasti PR.

Buďme spolu v kontaktu

Poznejte nás osobně

Reference