Pleon_Impact_sluzby

Každé nové zadání je pro nás výzvou. Při jeho zpracování vycházíme z vašich obchodních cílů a aktivit konkurence. Nezůstáváme pouze u ověřených postupů. Hledáme cesty, jak zákazníky oslovit cíleně a netradičně.
Nasloucháme. Přemýšlíme. Analyzujeme.

Proč byste měli spolupracovat právě s námi?  

  • Máme dobré vztahy s novináři, jsme pro ně důvěryhodným zdrojem informací
  • Jsme partnerem pro komunikaci významných událostí i řešení krizí
  • Umíme vaši značku propojit s komunitami a influencery
  • Realizujeme akce, na které se ještě léta vzpomíná
  • Spolupracujeme se specialisty z řady různých oborů

 

 

Zaujali jsme vás?

Domluvte si s námi schůzku

Podívejte se také na naše případové studie.

Slova našich klientů

PLEON Impact? Příjemní profesionálové, se kterými je radost pracovat. I práce může být příjemná. Naše PR se díky spolupráci dostalo na vyšší úroveň, a to je příslib do budoucna. Můžu jen doporučit!

František Baláš – Vedoucí oddělení marketingu, CLIMAX

Děkuji za přípravu a realizaci příjemného vánočního setkání. Podařilo se nám docílit toho nejcennějšího, tj. vytvořit rodinnou atmosféru a pocit jako bychom vařili doma.

Tomáš Kubík – Acting Country PR&Communication Manager CZHUSK, IKEA

Moc bych vám všem chtěl poděkovat za skvělou přípravu a vysoký profesionální výkon na  tiskové konferenci. Úspěch, který event měl, je především díky vám. Opravdu ještě jednou děkuji a vzhůru do dalších skvělých projektů. S vámi se rozhodně nebojím do toho jít.

Marek Grabovský – Brand Manager, Becherovka Original

Služby, které pro naši společnost poskytuje agentura PLEON Impact v oblasti korporátní i produktové komunikace, překračují svou vysokou kvalitou, precizností a spolehlivostí nejvyšší standardy, a to nejen mezi PR agenturami, ale na celém mediálním trhu. Výsledky, ale i metody a nástroje spolupráce s PLEONem používáme jako vzor pro spolupráci s mnoha našimi dalšími dodavateli. Hlavně ale za PLEON mluví jeho výsledky – díky skvěle odváděné práci lidí z PLEONu se můžeme dnes chlubit označením nejcitovanější firmy v médiích v našem mimořádně konkurenčním oboru.

Ondřej Fridrich – Marketing Manager, Inoutic

Buďme spolu v kontaktu

Poznejte nás osobně

Reference